Search
Металоискатели
Металоискатели

Металоискатели

Сортировать по:
Новинка
Металлоискатель Garrett ACE 250
Глубина обнаружения до 70 см
Вес 1,2 кг
5546 грн.
Металлоискатель Minelab X-Terra 305
Рабочая частота 7 та 18,75 кГц
Вес 1,3 кг
12285 грн.
Новинка
Металлоискатель Garrett ACE 350 Euro
Глубина обнаружения до 1 м.
Вес 1,3 кг
10893 грн.
Металлоискатель Garrett AT Gold
Рабочая частота 18 кГц
Длина 1,06-1,29 м
Вес 1,4 кг
19110 грн.
Металлоискатель Minelab X-Terra 505
Рабочая частота 3 кГц, 7.5 кГц, 18.75 кГц
Вес 1,36 кг
15015 грн.
Металлоискатель Bounty Hunter Discovery 3300
Время работы 15 ч
Рабочая частота 6,7 кГц
Вес 1,13 кг
7917 грн.
ХиТпродаж
Металлоискатель Garrett ACE 150
Глубина обнаружения до 60 см
Вес 1,2 кг
6279 грн.

Надзвичайно точні металошукачі на сайті MotoDim


Для того щоб виявити метал, наприклад, під землею або в стіні будинку, людство винайшло металошукачі. З тих пір вони тільки удосконалювалися, і зараз є безліч модифікацій цих приладів, тому можна заплутатися в інформації, коли намагаєшся підібрати собі відповідний прилад. По-перше, він може ще значиться в каталогах як металодетектор. Така різниця в назвах не змінює суті. Більша увага треба звертати саме на параметри самого пристрою.

Для чого використовуються металошукачі?

Металошукачі в Україні використовуються в більшості виключно в побутових цілях, наприклад, щоб виявити місце розташування прихованої проводки в стінах або всередині стельової плити. Нерідко цими приладами користуються і ті люди, які зацікавлені пошуком невідомих поховань загиблих солдатів на місцях великих битв, що відбувалися в дні Великої Вітчизняної війни. Школярам такий прилад може знадобитися для пошуку скарбу або просто монет, тому у багатьох виробників є лінійки спеціальних дитячих металошукачів.

У професійних цілях металошукачами можуть користуватися як археологи, так і будівельники. Цілі, в загалом, ті ж самі, тільки будівельникам часто доводиться з'ясовувати не тільки місця, де проходить прихована проводка, а й розпізнавати труби або навіть батареї опалення, які в деяких будинках знаходяться всередині стін. Також буває потрібно локалізувати місця, де проходить арматура.

Аналогічні завдання стоять і перед установниками вбудованих меблів. Металодетекторами користуються і військові, наприклад, сапери. Тільки їх спеціалізована техніка «заточена» під ті метали, з яких виготовляють міни, підривники, гранати та іншу «начинку» полів, де проходили битви, або місць, що піддавалися бомбардуванню. У відкритому продажі навряд чи можна знайти такі спеціалізовані прилади. Купити металошукачі можливо в нашому каталозі, обирайте якісне!