Search
Металоискатели
Металоискатели

Металоискатели

Сортировать по:
Новинка
Металлоискатель Garrett ACE 250
Глубина обнаружения до 70 см
Вес 1,2 кг
5546 грн.Купить
Металлоискатель Garrett AT Gold
Рабочая частота 18 кГц
Длина 1,06-1,29 м
Вес 1,4 кг
19110 грн.Купить
Новинка
Металлоискатель Garrett ACE 350 Euro
Глубина обнаружения до 1 м.
Вес 1,3 кг
10893 грн.Купить
Металлоискатель Minelab X-Terra 505
Рабочая частота 3 кГц, 7.5 кГц, 18.75 кГц
Вес 1,36 кг
15015 грн.Купить
Металлоискатель Bounty Hunter Discovery 3300
Время работы 15 ч
Рабочая частота 6,7 кГц
Вес 1,13 кг
7917 грн.Купить
ХиТпродаж
Металлоискатель Garrett ACE 150
Глубина обнаружения до 60 см
Вес 1,2 кг
6279 грн.Купить
Металлоискатель Minelab X-Terra 305
Рабочая частота 7 та 18,75 кГц
Вес 1,3 кг
12285 грн.Купить

Надзвичайно точні металошукачі на сайті MotoDim


Для того щоб виявити метал, наприклад, під землею або в стіні будинку, людство винайшло металошукачі. З тих пір вони тільки удосконалювалися, і зараз є безліч модифікацій цих приладів, тому можна заплутатися в інформації, коли намагаєшся підібрати собі відповідний прилад. По-перше, він може ще значиться в каталогах як металодетектор. Така різниця в назвах не змінює суті. Більша увага треба звертати саме на параметри самого пристрою.

Для чого використовуються металошукачі?

Металошукачі в Україні використовуються в більшості виключно в побутових цілях, наприклад, щоб виявити місце розташування прихованої проводки в стінах або всередині стельової плити. Нерідко цими приладами користуються і ті люди, які зацікавлені пошуком невідомих поховань загиблих солдатів на місцях великих битв, що відбувалися в дні Великої Вітчизняної війни. Школярам такий прилад може знадобитися для пошуку скарбу або просто монет, тому у багатьох виробників є лінійки спеціальних дитячих металошукачів.

У професійних цілях металошукачами можуть користуватися як археологи, так і будівельники. Цілі, в загалом, ті ж самі, тільки будівельникам часто доводиться з'ясовувати не тільки місця, де проходить прихована проводка, а й розпізнавати труби або навіть батареї опалення, які в деяких будинках знаходяться всередині стін. Також буває потрібно локалізувати місця, де проходить арматура.

Аналогічні завдання стоять і перед установниками вбудованих меблів. Металодетекторами користуються і військові, наприклад, сапери. Тільки їх спеціалізована техніка «заточена» під ті метали, з яких виготовляють міни, підривники, гранати та іншу «начинку» полів, де проходили битви, або місць, що піддавалися бомбардуванню. У відкритому продажі навряд чи можна знайти такі спеціалізовані прилади. Купити металошукачі можливо в нашому каталозі, обирайте якісне!